Tzik-City

KÓD: LT 07


Taktická vesta převleková TZIK CITY slouží k uložení a přenášení výstroje a výzbroje při zachování maximálního uživatelského komfortu.

Černá

Taktik TZIK CITY je podobný oblíbenému modelu ULTRON CITY. Cílovou skupinou jsou pohotovostní a pořádkové jednotky PČR, městská policie, bezpečnostní agentury, servisní skupiny. Oproti Utronu je v zadní části vesty vybavena síťovinovým základem, který zaručuje cirkulaci vzduchu a tím zamezuje pocení.

Vestu lze nosit samostatně na svrchní oděv i na balistickou ochrannou vestu. Vesta je vyrobena z vodoodpudivé textilie odolné proti oděru a vyšším teplotám v kombinaci s funkční síťovinou s vysokými pevnostními a oděru vzdornými parametry. TZIK CITY svými funkčními materiály odolá i extrémním podmínkám užívání.

Výškově nastavitelná pomocí VELCRO a dvojice popruhů v oblasti ramen, fixace plastovou průvlečkou. Stejný systém aplikován a na bocích.
MOLLE popruhová vazba v optimální ploše předního a zadního dílu.

POPIS:

vyprošťovací oko na zadním díledvojice spirálových zipů na předním díle pro možnost vkládání předělů bez rozepnutí vestypříprava na umístění nápisůmožnost fixace na opasek pomocí fixačních popruhů, 4 ks v soupravě, 2 ks našité na zadním díle – neodnímatelné, 2 ks odnímatelné, zapínání na druky, standardní součástí výrobku, možnost dovybavení jako náhradní díl pod kódem: NDS0402plastové zajišťovací spony při otevření vestymožná úprava vesty pro umístění kamery AXON BODY 2 – nutné uvést při objednání jako doplňující údaje


V PŘÍPADĚ POŽADAVKU NA ÚPRAVY TAKTICKÝCH VEST A JEJICH DOVYBAVENÍ, KONTAKTUJTE NÁS PŘÍMO NA NAŠEM OBCHODNÍM ODDĚLENÍ INFO@ARGUN.CZ. RÁDI S VÁMI PROBEREME VŠECHNY MOŽNOSTI A PŘIPRAVÍME ŘEŠENÍ!


SESTAVA VÝROBKU:

vlastní taktická vesta bez příslušenství (na obrázcích pouze pro ilustrativní charakter, přídavná pouzdra a další vybavení není součástí dodávky)
2 ks fixačních popruhů se zapínáním na druk


Materiál:

100% PES nebo CORDURA®

VELIKOSTNÍ SORTIMENT:

4 sdružené velikosti