THUNDER

KÓD: LPPC 60


THUNDER je lehký univerzánlní nosič plátů s laserem vypalovanou Molle vazbou. Skvěle využítí pro CQB a zahraniční operace. Velmi oblíbený u PČR / AČR a vojenské policie. 
Nosič je vybaven na předním a zadním díle kapsou na balistický panel. Panely se vkládají do nosiče shora a jsou zajištěny spirálovým zipem.

Kamufláž AČR vzor 95
Černá
MultiCam

Nízkoprofilový nosič je určený k ochraně uživatele proti účinkům střel z ručních zbraní, střepin a dalším mechanickým zásahům. Umožnuje vložení tvrdých balistických panelů do rozměru 250 x 300 mm a tloušťky 25 mm. Lze jej používat v kombinaci se skrytou vestou nebo pouze jako nosič s příslušným typem balistického panelu.

Konstrukce umožňuje snadné a rychlé oblékání a přesné upnutí podle tělesných parametrů uživatele (je velikostně universální). Umožňuje obléknutí samotným uživatelem bez pomoci druhé osoby.

Variabilní systém, umožňuje nastavení vesty do obvodu i do výšky tak, aby vyhovovala individuálním požadavkům jednotlivých uživatelů.

Na předním, zadním a bočních dílech je na maximální ploše vytvořena laserově vyřezávaná Molle vazba.

Nosič je vybaven na předním a zadním díle kapsou na balistický panel. Panely se vkládají do nosiče shora a jsou zajištěny spirálovým zipem.

Použití materiálů s termoregulačními vlastnostmi a antibakteriální úpravou na spodních dílech nosiče.

Kombinací těchto materiálů s 3D tkaninou je zajištěna regulace teploty a odvod tělesné vlhkosti od povrchu těla a současně i vytvořena i distanční mezera mezi balistickým panelem a povrchem těla.

Tato technologie kombinace 3D tkaniny – rašlového úpletu a distančních polštářků je funkční za použití vesty přes jakýkoliv druh spodního prádla, trika či dalších oděvních součástek. Funkčnost však není podmíněna použitím výše uvedených oděvů s termoregulačními vlastnostmi.


Vlastnosti:

Možnost uložení kabeláže uvnitř nosiče zleva i zprava.

Administrativní kapsa na předním díle. Do kapsy je snadný přístup i s vloženým panelem.

Vyprošťovací výsuvné oko na zadním díle s nosností 150 kg.

Výměnné přední platformy - možnost umístění platformy s molle vazbou nebo se sumkami pro tři zásobníky.

Možnost umístění zádového camelbagu (3 litry) nebo některé z mnoha typů zádových platform (s kapsami, sumkami na granáty, ...)

Tři typy bočních dílů (pevné pro přidání kapes na boční tvrdé balistické panely, lasercut molle systém, lehký lasercut molle systém).

Ramena z materiálu Hypalon

Nastavitelná velikost v bocích a v ramenou.


Základní složení soupravy:

• Přední a zadní díl povlaku

• Balistické panely: přední a zadní díl (provedení – konstrukce balistických panelů dle výběru)

Materiál:

Cordura

Podšívka: 100% PES Sanitezed®, antibakteriální a antialergická úprava

Tkanina: Cordura® nebo 100% PES s vysokou stálostí proti oděru

European standard