Montáže NVG ARGO

KÓD: ARGO

ARGO MOUNT navržen tak, aby jeho tvar byl zajímavý a přitom splňoval vše, co je potřeba. Pevné uchycení RHINA, která je vhodná pro mono i binoculáry. Jsou velmi oblíbené u ozbrojených složek AČR/PČR, ale také u aktivních záloh.   

Černá
Olive green

Přední upevňovací systém – univerzální čelní montáž je ke skořepině připevněn třemi šrouby. Umožňuje uchycení zaměřovače AN/PVS 21, zaměřovače NL-914-B, přístroje nočního vidění MUM-14, PVS-14, PVS-18.

Nízkoprofilový odolný taktický držák NVG MOUNT ARGO, který svým tvarem a konstrukcí snižuje možnost zachycení se a následného poškození při plnění úkolů. Houževnatý rázuodolný kompozitní materiál, modifikovaný PA 6 ve směsy se sklem.


Přední upevňovací systém

ke skořepině je připevněn třemi šrouby,umožňuje uchycení zaměřovače AN/PVS 21, zaměřovače NL-914-B, přístroje nočního vidění MUM-14, PVS-14, PVS-18,přední upevňovací systém je dodáván v barvě skořepiny (nyní v barvě černé nebo khaki),výměnná kovová vnitřní vložka s vysokou přesností uchycená k držáku pomocí čtyř imbus šroubů. Povrchová úprava černý nebo khaki ELOX.


ZÁKLADNÍ SESTAVA SOUPRAVY:

přední čelní montáž, držák NVG MOUNT ARGO
šrouby a matice pro uchycení


Montáž se provádí pomocí imbusu.

Související produkty