Lékárnička FIRST AID KIT

KÓD: PL01

Osobní zdravotnické pouzdro pro uložení všech nezbytných zdravotnických potřeb pro poskytnutí první pomoci. Taktická lékárnička umožňuje díky svému vnitřnímu uspořádání přehledné uložení veškerého zdravotního materiálu jako jsou obvazy, gázy, taktické škrtidlo, náplasti, taktické rukavice, zdravotnické nůžky, dezinfekce apod. Obsah své lékárničky můžete měnit dle potřeby a požadavků.

Černá

Dvoucestné robustní spirálové zipy s dostatečně velkými jezdci pro snadný úchop i v taktických rukavicích. Pevné a široké madlo pro snadný a rychlý přístup ke zdravotnickým potřebám. Vnitřní látková kapsa a panel pošitý elastickými gumičkami pro přehledné uspořádání všech prostředků první pomoci.

Velcro panel na vrchní chlopni pro značení zdravotnického kříže a další značení.

Vhodné pro záchranáře, zdravotnický i nezdravotnický personál, AČR a PČR.

Provedení pouzdra zajistí ochranu uložených předmětů před mechanickým poškozením při pádu nebo plazení a před působením vnějších vlivů. Veškeré zdravotnické potřeby jsou tak chráněny před znečištěním a další kontaminací.


Vlastnosti:

Dvoucestný robustní zip na boku kapsyDlouhé masivní jezdce zdrhovadla pro snadné otevření v taktických rukavicíchPopruhová MOLLE vazba tvořená 2 řadami na bocíchVnitřní vybavení: elastické pásky pro fixaci zdravotnického vybavení a látková kapsa pro drobný materiálVelcro panel pro označení zdravotním křížem a další označeníPevné a široké madlo pro snadný přístup ke zdravotnickému materiálu


Uchycení:

Molle systém pro uchycení pouzdra s roztečí 36 mm zajišťuje kompatibilitu s nosnými systémy používanými v AČR a NATO. Popruhy 20 mm se zpětnou fixací (bez použití druků, velcra).

Možnost upevnění i na opasek.


Materiál

Cordura
Cordura® 500D100 % Polyester