FAST PLATFORMA NA ZIP

KÓD: PF 11  


V dnešním zaměření v bojových konfliktech, které se přesouvají převážně do městské zástavby, nesmí chybět zádové panely, které oceníte jak při CQB, tak Fibue. Mysleli jsme i na ostatní, kteří od nás ještě vestu nemají.

Pro ty čeká zádový panel se zipem a úchytný modul pro uchycení na jejich vestu pomocí molle. Osazena čtyřmi univerzálními horizontálními pouzdry pro dýmovnice, ruční granáty nebo výbušky P1 a kapsou pro camelbag nebo kleště.

MultiCam
Kamufláž AČR vzor 95

Zádová platforma se na vestu připevňuje pomocí dvou dělitelných zipů, které se zapínají shora dolů. Ve spodní části jsou opatřeny kryty pro zamezení jakéhokoli pohybu.

Kompatibilní s nosičem SCORPION

Pro ty, co naší vestu ještě nemají, jsme připravili úchytný model, který zajistí připevnění platformy na jakoukoliv vestu opatřenou MOLLE vazbou na zadní straně.
 
Vlastnosti:

  • V zadní části jsou umístěny SZ zajištující dokonalou soudržnost s vestou.
  • Na přední části čtyři granátové sumky pro dýmovnice, ruční granáty nebo výbušky P1.Pod těmito kapsami je umístěna univerzální kapsa uzavíratelná na zip.
  • Na předním díle této kapsy je ještě zipová kapsa s podšívkou. Na kapse je našitý SZ (smyčky), ve kterém je vypálená MOLLE vazba.Tato kapsa slouží pro menší vybušniny nebo drobný materiál. Uživatelé ocení vnitřní rozdělení kapsy pomocí síťky.
  • Tato platforma se pomocí úchytného modulu můžete připevnit na různé druhy vest, které mají na zadním díle mole vazbu popruhovou nebo laser výpal.

Rozměry:

Výška: 35 cm
Šířka: 23 cm
Tlouštka: 8 cm
Kapsa je o rozměru: 12 x 19 cm


Materiál:

Cordura® 500 D
SQUADRON – dvouvrstvá lepená Cordura
100% Polyester