DUMBO KIDS

Vesta DUMBO KIDS je určena pro děti. Jedná se o ATRAPU – IMITACI balistické vesty. Určené pro volnočasové dětské skupiny, příznivce airsoftových a paintballových skupin, i všech dětí, které si rády hrají a napodobují naše ochranné složky a organizace. Vhodné pro hry s dětskými pistolemi a dětskými zbraněmi s pěnovými náboji.

Černá
MultiCam

Info:

DUMBO KIDS je jednoduchá a lehká vesta pro vrchní nošení. Svojí jednoduchou konstrukcí při maximální ochraně kolem celého obvodu těla (přední, zadní a boční profil) je určena pro nošení přes oděv.

Přední díl je vybaven dvěma řadami popruhové MOLLE vazby pro upevnění malých sumek nebo admin pouzdra. Zadní díl vybavený odtahovým poutkem a třemi řadami popruhové MOLLE vazby pro případné vybavení vesty o další platformy a příslušenství.

Standardně je tato vesta dělená v oblasti ramen a boků. Výškově nastavitelné zapínání v oblasti ramen pomocí gumové pruženky zakončené našitým velcro, upínání směrem ze zadní části dopředu. Upínání na bocích řešeno dvojicích širokých pružných gum sloučených pod velcro úchytné zakončení, které se zafixuje na předním díle.

Materiály:

podšívka: 100% PES Sanitezed®, antibakteriální a antialergická úprava

Tkanina:

Cordura

Cordura® nebo 100% PES s vysokou stálostí proti oděru

Možnosti:

 

Velikost: 22, 128, 134, 140, 146, 158