Magazín

ZÁDOVÉ PANELY A PLATFORMY

Naše produktová řada se rozroste o několik nových kousků.

Které budete mít možnost si připevnit na naše vesty z řad FREY nebo BREEZE, pomocí g- spon. Mysleli jsme i na ostatní kteří od nás ještě vestu nemají. Pro ty čeká zádový panel se zipem a platformou pro uchycení na jejich vestu pomocí molle.

Pomocí platformy budete schopni uchytit zádový panel na kteroukoliv vestu. Další výhodou bude že máte na výběr z několika možností.

Operátor platforma, která má možnost upevnit čtyři P1,dýmovnice nebo granátu. Větší kapsa na náloživo popřípadě na drobný materiál. Uživatelé ocení možnost Camelbagu a nebo vložení kleští.

Fast platforma, která také obsahuje čtyři univerzální sumky na granáty nebo dýmovnice. Větší kapsu ale oproti Operátor platformě nebo možnost vložit Camelbag a nebo kleště.
31.08.2021

GRANÁTOVÉ POUZDRA

Sumka TAG-67 Jedná se o naší nejmenší sumku na granát která je určená pro menší ruční granáty. Jistě ocení příznivci Airsoftu a paintbaluu, kteří budou mít konečně kam dát TAG-67.

Sumka Uni Granátovka Naše vlajková loď mezi sumkami na granát. Umožnuje vložit menší ruční granáty, Granát URG, dýmovnice, zásahovou výbušku P1.

Sumka Smoke Jedná se o sumku která umožnuje vložit větší dýmovnice. Ne všem vyhovují univerzální sumky a proto i pro Vás tu máme řešení.
31.08.2021

MEDICAL MINI CAT PLATFORM

MEDICAL MINI CAT platforma určené pro zdravotnické batohy CLS jako nadstavbová platforma. Platforma je určena pro krytí a ochranu turniquetu a uložení medevac popřipadě TCCC kart, tak aby byly stále po ruce. Vyrobeno ve spolupráci s ozbrojenými složkami 

  Primárně v podobě: 3 ks turniketů, 2 ks lightsticků, 2 páru ochraných rukavic, 3 ks karet TCCC s popisovačem a ve stejném množství karty MEDEVAC.
01.07.2021

Lehké balistické vesty pro manažery

Manažeři, kteří cestují do různých destinací po Evropě mají čím dál větší obavy z teroristických útoků. Nabízíme lehké balistické vesty s velmi nízkou hmotností, které se dají nosit pod třičko či košili. Vesta je neviditelná, ale spolehlivě ochrání všechny životně důležité orgány.  Vesta LS34 Condé       
05.05.2020

Nové Neprůstřelné tričko

Balistické tričko je aktuální novinkou v naší nabídce. Velmi lehké a komfortní tričko s balistickou ochranou až do úrovně III.A dle NIJ 0101.04. Více informací najdete na BALISTICKÉ TRIČKO
27.11.2018

Neprůstřelné vesty Argun v akci

V minulých několika letech společnost ARGUN dodávala neprůstřelné vesty pro Policejní sbor Slovenské republiky. Na nyní zveřejněných záběrech ze zatýkání podezdřelých z vraždy novináře Kuciaka jsou mimo jiné dobře vidět dodané neprůstřelné vesty firmou ARGUN. Vesty jsou úspěšně používané speciální jednotkou Lynx Commando. zdroj: youtube - Týdeník Policie
15.10.2018

Výroba vložek do vest

Argun nabízí výrobu vložek dle střihů pro neprůstřelné vesty, nosiče a další aplikace vyrobené z materiálů jako je KEVLAR, DYNEEMA, TEIJIN.  Objednat si můžete jak finální výrobky, tak jen vložky.
25.06.2015