Novinky

31.08.2021
Novinky

Naše produktová řada se rozroste o několik nových kousků.

Které budete mít možnost si připevnit na naše vesty z řad FREY nebo BREEZE, pomocí g- spon. Mysleli jsme i na ostatní kteří od nás ještě vestu nemají. Pro ty čeká zádový panel se zipem a platformou pro uchycení na jejich vestu pomocí molle.

Pomocí platformy budete schopni uchytit zádový panel na kteroukoliv vestu. Další výhodou bude že máte na výběr z několika možností.

Operátor platforma, která má možnost upevnit čtyři P1,dýmovnice nebo granátu. Větší kapsa na náloživo popřípadě na drobný materiál. Uživatelé ocení možnost Camelbagu a nebo vložení kleští.

Fast platforma, která také obsahuje čtyři univerzální sumky na granáty nebo dýmovnice. Větší kapsu ale oproti Operátor platformě nebo možnost vložit Camelbag a nebo kleště.

ARGUN S.R.O.

Společnost ARGUN je více než 20 let mezinárodně uznávaným českým výrobcem neprůstřelných vest pro vrchní a skryté nošení, neprůstřelných přileb, protiúderových kompletů a dalšího vybavení pro armádu, policii a další bezpečnostní složky.

Vývojové oddělení společnosti ARGUN vyvíjí neprůstřelné vesty a jakékoliv další vybavení přesně dle požadavků a nároků zákazníka. Výrobní kapacita společnosti ARGUN je 10 000 kusů neprůstřelných vest a 5 000 přileb měsíčně.

Nyní společnost ARGUN dodává pro Armádu České republiky neprůstřelné vesty pro vrchní nošení s přídavnými chrániči krku, klínu, ramen a paží a navíc s tvrdými neprůstřelnými panely ve třídě odolnosti IV dle NIJ 0101.04.

ISO 14001 ISO 90001 VPAM ČSN  39 5360 UK PSBD Body Armour Standards NIJ Standard 0101.04 Technische Richtlinie Ballistische Schutzwesten