News

ZÁDOVÉ PANELY A PLATFORMY

Naše produktová řada se rozroste o několik nových kousků.

Které budete mít možnost si připevnit na naše vesty z řad FREY nebo BREEZE, pomocí g- spon. Mysleli jsme i na ostatní kteří od nás ještě vestu nemají. Pro ty čeká zádový panel se zipem a platformou pro uchycení na jejich vestu pomocí molle.

Pomocí platformy budete schopni uchytit zádový panel na kteroukoliv vestu. Další výhodou bude že máte na výběr z několika možností.

Operátor platforma, která má možnost upevnit čtyři P1,dýmovnice nebo granátu. Větší kapsa na náloživo popřípadě na drobný materiál. Uživatelé ocení možnost Camelbagu a nebo vložení kleští.

Fast platforma, která také obsahuje čtyři univerzální sumky na granáty nebo dýmovnice. Větší kapsu ale oproti Operátor platformě nebo možnost vložit Camelbag a nebo kleště.
31.08.2021

GRANÁTOVÉ POUZDRA

Sumka TAG-67 Jedná se o naší nejmenší sumku na granát která je určená pro menší ruční granáty. Jistě ocení příznivci Airsoftu a paintbaluu, kteří budou mít konečně kam dát TAG-67.

Sumka Uni Granátovka Naše vlajková loď mezi sumkami na granát. Umožnuje vložit menší ruční granáty, Granát URG, dýmovnice, zásahovou výbušku P1.

Sumka Smoke Jedná se o sumku která umožnuje vložit větší dýmovnice. Ne všem vyhovují univerzální sumky a proto i pro Vás tu máme řešení.
31.08.2021

MEDICAL MINI CAT PLATFORM

MEDICAL MINI CAT platforma určené pro zdravotnické batohy CLS jako nadstavbová platforma. Platforma je určena pro krytí a ochranu turniquetu a uložení medevac popřipadě TCCC kart, tak aby byly stále po ruce. Vyrobeno ve spolupráci s ozbrojenými složkami 

  Primárně v podobě: 3 ks turniketů, 2 ks lightsticků, 2 páru ochraných rukavic, 3 ks karet TCCC s popisovačem a ve stejném množství karty MEDEVAC.
01.07.2021

Lightweight ballistic vests for managers

Managers traveling to various destinations across Europe are increasingly concerned about terrorist attacks. We offer light ballistic vests with a very low weight, which can be worn under a T-shirt or shirt. The vest is invisible, but it reliably protects all vital organs.  LS34 Condé       
05.05.2020

New ballistic T-shirt

The ballistic T-shirt is hot news in ARGUN portfolio. The T-shirt is very light and very comfortible even with ballistic protection level III.A according to the NIJ 0101.04. More information in Ballistic T-shirt 
27.11.2018

ARGUN's bulletproof vests during police intervention

ARGUN company supplied bullet-proof vests for Police of Slovakia. You can see police officers with bullet-proof vests from ARGUN Company during the special action of arresting a murder suspect. source: youtube - Týdeník Policie
15.10.2018

Výroba vložek do vest

Argun nabízí výrobu vložek dle střihů pro neprůstřelné vesty, nosiče a další aplikace vyrobené z materiálů jako je KEVLAR, DYNEEMA, TEIJIN.  Objednat si můžete jak finální výrobky, tak jen vložky.
25.06.2015