Upínací systém přilbyUpínací systém přilby včetně čtyřbodového úchytného systému je tvořen upevňovacím nastavitelným pásem s nízkoprofilovým kolečkem umístěným v zadní části přilby v oblasti zátylku. Tento systém umožňuje nastavení podle obvodu hlavy uživatele i za pohybu a v rukavicích bez nutnosti přilbu sundat z hlavy.


Černá

Upínací systém přilby včetně čtyřbodového úchytného systému je tvořen upevňovacím nastavitelným pásem s nízkoprofilovým kolečkem umístěným v zadní části přilby v oblasti zátylku. Tento systém umožňuje nastavení podle obvodu hlavy uživatele i za pohybu a v rukavicích bez nutnosti přilbu sundat z hlavy. Kolečko se při pohybu nesmí samovolně pohybovat.

Upevňovací nastavitelný pás je součástí celkového upínacího systému přilby včetně upevňovacích pásků a čtyřbodového úchytného systému.

Vnitřní vybavení umožňuje cirkulaci vzduchu v přilbě 2017 a tím zajišťuje přijatelnou teplotu. Vnitřním systémem je zajištěn maximální komfort nošení.

Součástí celého systému je fixační pásek bezpečnostní pojistky, jež zamezuje otevření bezpečnostní pojistky. V případě, že chce uživatel aktivně využít bezpečnostní pojistku, fixační pásek zcela odejme a bezpečně uloží pro další použití.

Související produkty