Kombinéza POLICE ripstop

Kombinéza je v pase přestřižená, zapínaná na dvě zdrhovadla, všitá od průkrčníku živůtku po dolní okraj nohavic. Na předním díle živůtku jsou vertikální náprsní dvouvýpustkové kapsy zapínané na zdrhovadlo. Na pravém předním díle živůtku je našit stuhový uzávěr pro podložku hodnostního označení, na levém předním díle živůtku jsou našity dva stuhové uzávěry pro upevnění malého nápisu POLICIE a Identifikačního čísla a poutko pro odznak PČR. Na předních dílech kalhot jsou zhotoveny boční dvouvýpustkové kapsy zapínané na zdrhovadlo. Kalhoty jsou v kolenní části zpevněny náložkami. V sedovém výkroji předního dílu kalhot je zhotoven dotykový rozparek zapínaný na zdrhovadlo. Na bočních švech kalhot jsou našité poloměchové kapsy se záhybem zapínané na zdrhovadlo.

Tan
Khaki
Černá
Urban digital
  • Zadní díl živůtku s golfovými záhyby má nakládané sedlo s našitým stuhovým uzávěrem pro upevnění velkého nápisu POLICIE, z bočních švů odšito po dvou záhybcích. Sedová část zadního dílu kalhot je zpevněna tvarovými náložkami.
  • Rukávy jsou jednodílné hlavicové, zpevněné v loketní části náložkami, v podpažní části jsou všitá zdrhovadla pro odvětrání, na levém rukávu je nakládaná poloměchová kapsa zapínaná na zdrhovadlo, na které je našita tužková kapsa. Dolní okraje rukávů jsou zakončeny manžetou, manžety jsou v zadní části staženy pruženkou, v přední části jsou všitá poutka se zapínáním na stuhový uzávěr umožňující plynulou regulaci dolního kraje rukávu.
  • Do stojáčkového límce je všita a zarolována kapuce.
  • V pasové části je zpracovaný tunel, ve kterém je provlečena pruženka, v pasovém švu jsou všitá čtyři rovnoměrně umístěná poutka připevněna napevno k živůtku.
  • Kombinézy se zhotovují z materiálu RIPSTOP ve složení 50% polyester/ 50% bavlna, v barevném odstínu černé nebo tmavomodré.