Kombinéza POLICE letní

Kombinéza má zapínání na dvě zdrhovadla (dělitelná, bezpečnostní), všitá od průkrčníku po dolní okraj nohavic. Na předních dílech jsou nakládané poloměchové kapsy s patkou, zapínané na stuhový uzávěr. Nad pravou kapsou je našitý stuhový uzávěr pro umístění hodnostního označení, nad levou kapsou jsou našity dva stuhové uzávěry pro upevnění malého nápisu POLICIE a Identifikačního čísla. Na předních dílech nohavic jsou zhotoveny prostřižené dvouvýpustkové kapsy se zdrhovadlem. Nohavice jsou v kolenní části zpevněny náložkami podloženými rounem. V rozkrokové části kombinézy je zhotoven rozparek se zdrhovadlem. Na bočních švech nohavic jsou nakládané měchové kapsy s patkou, zapínané na stuhový uzávěr.

Černá
Khaki
Tan
Urban digital
  • Zadní díl s golfovými záhyby má nakládané sedlo s našitým stuhovým uzávěrem pro upevnění velkého nápisu POLICIE a z bočních švů odšito po dvou záhybcích. Sedová část nohavic je zpevněna náložkami. Rukávy jsou jednodílné hlavicové, zpevněné v loketní části náložkami. Ve spodní části rukávu je umístěn podpažní klínek výška cca 3 cm (uvolnění tahu kombinéz do pasu).
  • Na levém rukávu je nakládaná poloměchová kapsa se zdrhovadlem, na které je našita malá kapsička. Do stojáčkového límce je všita a zarolována kapuce.
  • Kombinéza je v pase přestřižená a stažená pruženkou. V pase jsou čtyři poutka, zapínaná na stiskací knoflík.
  • Kombinézy se zhotovují z materiálu 65% polyester/ 35% bavlna a v barevném odstínu černé nebo tmavomodré.